Публікація

До команди УГСПЛ приєдналися ще дві організації

Українська Гельсінська спілка з прав людини рада вітати в своїй команді дві потужні правозахисні організації з Хмельницького та Луганську.

Луганська обласна громадська організація Східноукраїнський центр громадських ініціатив «Тотальна акція на підтримку прав людини та демократії» (СЦГІ ) була створена у 2003 році.

Місія організації: розвивати та підтримувати здатність українського суспільства відповідати на виклики часу, базуючись на принципах демократії і верховенства права через освіту, адвокацію та дослідницьку діяльність.

З часу заснування СЦГІ реалізував близько 40 проектів місцевого, національного та міжнародного рівня, більшість яких мала виразну правозахисну спрямованість (захист права на інформацію, участь громадян в управлінні державними справами, право на освіту тощо). В останні роки Центр спільно із партнерами успішно здійснював всеукраїнську кампанію за зняття грифів «Для службового користування» і «Таємно» з містобудівної документації.

В даний час СЦГІ працює над проектами пов’язаними із документуванням порушень прав людини на сході України у 2013-2014 рр. та сприяє інституційному розвитку ініціатив, що стали відповіддю громадян на війну та окупацію частини країни.

За словами Володимира Щербаченка, керівника СЦГІ: «Участь у професійних мережах – це реалізації стратегії інституційного розвитку нашої організації.  За рахунок співпраці із УГСПЛ ми розраховуємо зміцнити можливості власної правозахисної роботи, а також прагнемо посилити свій внесок у правозахисний рух».

Хмельницька обласна громадська організація “Подільська правова ліга” створена у 2010 році. Проте, її команда працює у сфері захисту прав людини з січня 2008 року. За цей час  на рахунку організації тисячі наданих безкоштовних юридичних  консультацій соціально незахищеним верствам населення, сотні складених процесуальних документів та виграних справ до яких і долучені Pro bono адвокати.

Керівник організації Андрій Місяць переконаний:УГСПЛ об’єднує одні з найбільш потужних громадських організацій, які стоять на захисті не порушення прав людини та  надають  реальну допомогу людям, які не в змозі самостійно захистити свої права. Саме тому нам важливо стати частиною цієї потужної команди, щоб продовжувати свою нелегку роботу заради суспільства та благополуччя нашого народу та держави в цілому“.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: