Публікація

Для термінового розповсюдження! Міліція збирається затримати людину, яка пікетує Епіцентр в Макієвці

Олексій Тарасов, незадоволений тим, що в макіївському торговому центрі "Епіцентр" йому продали неякісний товар і продавець відмовляється вирішити цю проблему, вийшов на пікет з плакатом "Эпицентр торгует браком ". Прямо зараз він знаходиться на вулиці перед торговим центром, Біля нього знаходяться кілька міліціонерів, які протягом деякого часу спостерігають за подіями, не втручаючись в них. Однак працівники "Епіцентру" саме в цей момент пишуть заяву, як вони стверджують, про загрозу життю і безпеці.

Аркадій Бущенко розмовляв з одним із працівників міліції, який сказав, що якщо вони отримають таку заяву, то затримають Олексія Тарасова, не вникаючи в те, що зміст заяви абсолютно суперечить тому, що вони спостерігають. Хоча Олексій має при собі посвідчення водія, адвокату не вдалося переконати працівника міліції, що цей документ підтверджує його особистість, а також що затримання людини на підставі голослівного заяви буде незаконним.

Олексію реально загрожує затримання під надуманим приводом, надуманість якого розуміють і працівники міліції, які присутні на місця. Насправді людину збираються затримати за висловлення думки.

Телефон, за яким можна зв’язатися з Олексієм Тарасовим 0958170804.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Позасудові страти та насильницькі зникнення полонених військовослужбовців. До МКС передали інформаційне повідомлення щодо вчинення РФ воєнних злочинів під час боїв за Іловайськ та Дебальцеве

Чергове інформаційне повідомлення спільно готували УГСПЛ та прокурори Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів,...

06 Грудня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: