Публікація

Брифінг “ЗМІ в окупованому Криму – терористи та екстремісти? Україна передала до Гааги нові факти про масові переслідування українських та іноземних журналістів на окупованому півострові”

У четвер, 25 лютого, о 12:30 у прес-центрі «Інтерфакс-Україна» (вул. Рейтарська, 8/5а) відбудеться брифінг “ЗМІ в окупованому Криму – терористи та екстремісти? Україна передала до Гааги нові факти про масові переслідування українських та іноземних журналістів на окупованому півострові”. Захід організовано прокуратурою АР Крим та м. Севастополя спільно з Громадською спілкою “Українська Гельсінська спілка з прав людини” (УГСПЛ) за участі представників Офісу Генерального прокурора та Представництва Президента України в АР Крим  та стосується направлення чергового повідомлення до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС).

Під час заходу спікери представлять дані, які підтверджують причетність представників держави-окупанта та окупаційної адміністрації в Криму до незаконного переслідування журналістів, блогерів та громадських активістів, які об’єктивно висвітлюють події на тимчасово окупованому півострові; обґрунтують унікальність такого порушення через призму національного та міжнародного права; нададуть останні відомості щодо розслідування ситуації по Україні в рамках МКС.

 

Спікери:
Ігор Поночовний, керівник прокуратури АР Крим та м. Севастополя,
Олександр Павліченко, виконавчий директор Громадської спілки “Українська Гельсінська спілка з прав людини”,

Ольга Коріняк, заступник начальника управління Офісу Генерального прокурора,

Дар’я Свиридова – перша заступниця Постійного Представника Президента в АР Крим;

Микола Семена – український журналіст, кореспондент «Крим.Реалії» (проект Радіо Свобода в Україні).

 

З додатковими питаннями просимо звертатися:
+38 096 952 76 76
arkrym.prok@gmail.com
Катерина Діденко, прес-секретар прокуратури Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: