Публікація

Брифінг щодо реалізації Національної стратегії з прав людини у напрямку підвищення рівня обізнаності

Захід відбудеться 29 грудня 2017 року о 11.00 в національному інформаційному агентстві «Укрінформ»

Організатори заходу – Українська Гельсінська спілка з прав людини та Освітній Дім прав людини в Чернігові. У брифінгу візьмуть участь представники Міністерства освіти і науки, Міністерства юстиції, Міністерства інформаційної політики, Офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини, міжнародних інституцій та громадських організацій. Брифінг буде присвячено презентації заходів в рамках реалізації Національної стратегії у сфері прав людини в напрямку підвищення рівня обізнаності.

Захід відбудеться за підтримки Міністерства інформаційної політики та Міжнародного фонду «Відродження»

За ініціативи Української Гельсінської спілки з прав людини та за сприяння Міністерства освіти і науки України була організована діяльність з питань оптимізації спільної роботи у рамках реалізації  Національної стратегії у сфері прав людини. Її мета – підвищити рівень обізнаності у сфері прав людини, а також об’єднати зусилля та покращити діалог між правозахисними недержавними організаціями та органами державної влади.

У результаті цієї діяльності була створена експертна робоча група, метою діяльності якої стало розробити Загальнодержавну програму з освіти у сфері прав людини та Національного плану дій з виконання Всесвітньої програми освіти у сфері прав людини (відповідно до положень резолюції 59/113 Генеральної Асамблеї ООН).

Важливим є те, що у рамках діяльності об’єднали свої зусилля представники трьох міністерств – Міністерство освіти і науки України, Міністерство юстиції України, Міністерство інформаційної політики України, недержавні громадські організації – Українська Гельсінська спілка з прав людини, Освітній Дім прав людини в Чернігові, «Батьки SOS», а також активно долучились представники міжнародних організацій – Координатори проектів ОБСЄ,  Швейцарсько-український освітній проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні», Amnesty International в Україні.

Вперше до розроблення загальнодержавної програми з освіти долучились представники батьківської спільноти як активні учасники освітнього процесу.

Під час брифінгу планується представити склад робочої групи з розробки загальнодержавної програми освіти у сфері прав людини та спільної стратегії щодо створення Національного плану дій з виконання Всесвітньої програми освіти у сфері прав людини та застосування системного підходу по впровадженню стандартів освіти в сфері прав людини в український освітній простір. Вищезазначена стратегія підготовлена під час робочих зустрічей за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Спікери брифінгу:

  1. Сергій Буров, керівник освітнього відділу УГСПЛ, голова правління Освітнього Дому прав людини в Чернігові;
  2. Олександр Пижов, головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення вищої освіти департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України;
  3. Іслям Усеїнов, помічник Першого заступника Міністра інформаційної політики;
  4. Оксана Юхта, в.о. начальника Управління інформування населення та реформування правової освіти Міністерства юстиції України;
  5. представник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Вебінар “Кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за процедурою in absentia: сучасний стан і перспективи вдосконалення”

«Суд приходить до висновку про доведеність «поза розумним сумнівом» вини ОСОБА_3 і ОСОБА_4 у вчиненні...

19 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: