Публікація

Анонс вебінару УГСПЛ на тему: “Фізична безпека активістів, які працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації”

В рамках проекту «Протидія радикалізму і популізму, захист прав ЛГБТКІ спільноти, організацій та ініціативних груп, що працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації, засобами освітніх та адвокаційних заходів» УГСПЛ оголошує відбір на вебінар з фізичної безпеки.

Вебінар відбудеться 13 травня 2019 року, 17.00

Питання для обговорення:

  1. Фізична безпека активіста: що це таке? Чим відрізняються заходи безпеки ЛГБТКІ-активістів, а також тих, хто працює у сфері боротьби з дискримінацією від заходів безпеки активістів у інших сферах?
  2. Ризики фізичної безпеки активіста: як їх уникати та мінімізувати у разі виникнення?
  3. Протоколи фізичної безпеки організацій та активістів, які працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації. Ключові аспекти.
  4. Фізична безпека активістів які працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації під час публічних заходів. Чи є відмінності між протоколами для демонстрації, круглого столу чи презентації?

  

Учасники: активісти правозахисних організацій і ініціативних груп, які працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації.

 

Умови участі:

  1. Потрібно бути активістом правозахисної організації або ініціативної групи, які працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації.
  2. Заповнити анкету учасника вебінару.
  3. Отримати посилання на платформу для проведення вебінару.

 

Участь у вебінарі є безкоштовною!

 

У разі виникнення питань просимо звертатись до координатора проекту Максима Петрова (m.petrov@helsinki.org.ua, +38(095) 483-48-45, +38(068) 138-0775)

 

Проводиться в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Кривий Ріг)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: