Публікація

Анонс круглого столу: “Захист прав секс-працівників: витоки, проблеми та способи вирішення”

6 вересня 2019 року, з 10:00 по 13:00, у великій залі Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (к. 403, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться круглий стіл «Захист прав секс-працівників: витоки, проблеми та способи вирішення».

На сьогоднішній день права секс-працівників та секс-працівниць на свободу об’єднання, на свободу від насильства, на свободу від дискримінації, на здоров’я, на працю, на недоторканість приватного життя систематично порушуються. 

На думку організаторів заходу, декриміналізація секс-праці в Україні сприятиме суттєвому покращенню із забезпеченням прав людини вказаної категорії населення. Саме цій темі буде присвячена дискусія. 

Питання для обговорення під час круглого столу:

  1. Декриміналізація  секс-праці в Україні: права людини VS суспільна мораль.
  2. Презентація офіційного порталу БО “Легалайф-Україна”, присвяченого темі декриміналізації секс-праці в Україні.
  3. Світовий досвід декриміналізації секс-праці та позиція  міжнародних організацій щодо декриміналізації секс-праці. Висновки для України. Позиція  БО “Легалайф-Україна” щодо декриміналізації секс-праці в Україні. 
  4. Пропозиції до законодавчого регулювання питань секс-праці в Україні як добровільного вибору повнолітніх людей.

Спікери:

Юлія Донцова, Amnesty International Ukraine.

Світлана Мороз, Євразійська Жіноча Мережа зі СНІДу.

Наталія Ісаєва, БО “Легалайф-Україна”.

Наталія Дорофєєва, БО “Легалайф-Україна”.

Вікторія Тимошевська, МФ “Відродження”.

Олена Семьоркіна, Українська Гельсінська спілка з прав людини.

В обговоренні питань приймуть участь представники вітчизняних та міжнародних правозахисних організацій, організацій секс-працівників, жіночих організацій, представники державних органів, а також депутати ВР ІХ скликання від політичних партій “Слуга народу” та “Голос”.

У разі виникнення питань та з метою акредитації ЗМІ просимо звертатися до контактної особи – Максима Петрова (095-483-48-45, 068-138-0775, m.petrov@helsinki.org.ua).

Захід проводиться БО “Легалайф-Україна” спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини  при підтримці МФ “Відродження” за програмою Громадське здоров’я, AIDSFONDS за проектами BTG & PITCH, а також в рамках програми “Dialogue and Dissent” Міністерства закордонних справ Нідерландів. Загальна стратегічна мета – «Перемогти епідемію СНІДу в країнах, які найбільше зачепила ВІЛ, приділяючи основну увагу ключовим групам населення, а також жінкам і дівчатам». 

Організатори круглого столу висловлюють подяку Секретаріату Уповноваженого Верховної ради з прав людини за підтримку у проведенні заходу.

УГСПЛ надає інформаційну та консультативну підтримку адвокаційним діям з декриміналізації секс-праці в Україні в рамках проекту «Розвиток правової мережі для захисту прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, представників ключових спільнот ЛЖВ та осіб, хворих на туберкульоз» за фінансової підтримки Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в рамках реалізації  проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Вебінар “Кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за процедурою in absentia: сучасний стан і перспективи вдосконалення”

«Суд приходить до висновку про доведеність «поза розумним сумнівом» вини ОСОБА_3 і ОСОБА_4 у вчиненні...

19 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: