Публікація

Анонс брифінгу: «Платформа CivilM +: громадянське суспільство Європи і України об’єднується для подолання конфлікту на сході України»

14 березня 2019, четвер, о 12:00 у прес-центрі ІА «Главком» (Київ, Шовковична, 8/20) відбудеться прес-брифінг на тему: «Платформа CivilM +: громадянське суспільство Європи і України об’єднується для подолання конфлікту на сході України».

Запрошені гості:

Олександр Павліченко, директор Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ);

Юлія Ернер, координатор проектів DRA e.V. ;

Олександр Черкасов, член правління правозахисного центру «Меморіал» щодо створення міжнародної платформи громадянського суспільства CivilM+ (https://civilmplus.org)

Учасники прес-конференції презентуватимуть створення Платформи, які її перші кроки і цілі; як сприймається конфлікт на сході України в різних європейських столицях; чому разом з європейськими та українськими організаціями в платформі також працюють російські НУО.

Акредитація: (044) 253 54 74

Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/press/576750.html

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Спочатку деокупація, потім вода. Про це заявили українські урядовці та правозахисники під час міжнародної конференції щодо “водної блокади” Криму

21 жовтня у м. Херсон відбулася міжнародна конференція «Проблемні питання водопостачання та використання водних ресурсів...

23 Жовтня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: