Публікація

Аналітик Української Гельсінської спілки з прав людини взяв участь у міжнародній конференції юридичних клінік

Представник аналітичного напряму УГСПЛ взяв участь у конференції юридичних клінік України та країн Вишеградської групи. Конференція проходила з 15 по 17 вересня 2016 року на Івано-Франківщині.

Учасники обговорювали особливості юридичної клінічної освіти в країнах Вишеградської групи та в Україні. Також гості конференції висвітлили тему співпраці представників Асоціації юридичних клінік України з колегами з Західної Європи.

8b4135a36931c7b37fdbe3d893413823_m

Координатор проекту аналітичного напряму УГСПЛ Андрій Галай серед іншого висвітлив перспективи участі юридичного клінічного руху у проекті “Правозахисна паспортизація областей” та взаємодії з освітнім напрямом Спілки. Андрій Галай також є виконавчим директором Асоціації юридичних клінік України.

qsse0emvxtq

Довідка. Вишеградська група (або Вишеградська четвірка) — угрупування чотирьох центральноєвропейських країн: Польщі, Чехії, Угорщини і Словаччини. З’явилась унаслідок зустрічі президентів Польщі Леха Валенси і Чехословаччини Вацлава Гавела та прем’єра Угорщини Йожефа Антала 15 лютого 1991 року в угорському місті Вишеград, після ухвалення Вишеградської декларації. Головною метою була названа інтеграція до євроатлантичних структур.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Громадські монітори допомагають розробити важливі програми для громад Донецької та Луганської областей та налагодити діалог громадськості зі владою

У 13 громадах Донецької та Луганської області запрацювали комунікаційні платформи, які об’єднали представників громадських організацій,...

20 Вересня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: