Публікація

Академічний форум з питань Криму 2022: підсумки конкурсу есеїв серед студентів

29 вересня відбувся другий раунд Академічного форуму з питань Криму 2022, організований студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за підтримки Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, Української Гельсінської спілки з прав людини та USAID Україна «Права людини в дії».

Під час заходу студенти-переможці конкурсу есеїв взяли участь у презентації своїх робіт учасникам Форуму і поважному журі – представникам Постійного представництва Президента в АР Крим, секретаріату парламентського міжфракційного об’єднання «Кримська платформа», експертного та академічного середовища.

У конкурсі есеїв взяли участь представники 10 українських і закордонних університетів, а до оцінювання та обговорення усних виступів долучилися викладачі Гарвардського університету та університету Мічигану.

За підсумками дискусій переможцями конкурсу стали:

  • Шекурє Рамазанова (юридична панель);
  • Злата Табачна (економічна панель);
  • Дар’я Данік (культурна панель);
  • Ян Ерл-Ружицький (панель щодо подолання наслідків окупації).

Як і анонсувалося, переможці будуть запрошені відвідати Перший парламентський саміт Кримської платформи, що відбудеться наприкінці жовтня в столиці Хорватії – Загребі.

За підсумками двох раундів Форуму готується підсумковий документ, який об’єднає нестандартні рішення та ідеї, запропоновані його учасниками. Документ буде переданий для подальшого застосування представниками Постійного представництва Президента в АРК та міжфракційного об’єднання «Кримська платформа».

Найкращі есе будуть опубліковані у виданні Гарвардського університету TCUP Reports, а також на інших іноземних й українських ресурсах.

Ми переконані, що започаткований академічний вимір діяльності має великий потенціал для розвитку та залучення українських і закордонних науковців і студентів до наближення деокупації та реінтеграції Криму.

Статтю підготовлено за матеріалами Центру комунікацій КНУ.

 

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Зафіксовані епізоди міжнародних злочинів у Миколаївській області протягом 9-ти місяців повномасштабної російсько-української війни: 24 лютого – 24 листопада 2022 року

У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» спільно...

02 Грудня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: