Публікація

Адвокат Надії Савченко закликав українців вийти на майдани

В четвер, 3 березня, Донецький міський суд Ростовської області РФ, переніс засідання у справі української політв’язня Надії Савченко на середу, 9 березня. Після цього стало відомо, що Савченко оголосила про сухе голодування. Про це у twitter повідомив її адвовкат Ілля Новіков.

В свою чергу, інший адвокат обвинуваченої, Марк Фейгін, на своїй сторінці у Facebook закликав українців по всьому світу вийти 9 березня на акцію підтримки. Наразі повідомлення активно шириться в соціальних мережах.

scrin

В Києві акція на підтримку Надії Савченко запланована на завтра.

Нагадаємо, що російська прокуратура вимагає для української військової 23 роки тюремного ув’язнення, інкримінуючи їй участь у вбивстві російських журналістів.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: