Публікація

До 73-ої річниці трагічних подій депортації кримськотатарського народу

Сьогодні трагічна дата – 73 роки з дня депортації кримських татар.

Цілий народ був вигнаний за кілька днів з історичних земель. Жорстоко, безжалісно, мовчки. У товарних вагонах. Тисячі загинули дорогою, тисячі загинули на чужині.

deportaciya

Дуже важливо пам’ятати про це сьогодні. Не слід думати, що ми застраховані від повторення цього жахіття. Цей злочин обґрунтовувався міркуваннями національної безпеки і супроводжувався патріотичною екзальтацією, – що не є рідкістю і в сьогоднішні часи. І слід бути розсудливими і мужніми, щоб не піддатися оманливим чарам цієї риторики.

Українська Гельсінська спілка з прав людини приєднується сьогодні до жалоби кримських татар за жертвами геноциду.

Ми віримо, що мир і злагода настануть для мужнього народу, що пережив так багато в минулому і силу якого випробовує доля і сьогодні.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: