Публікація

70 років підписанню Загальної декларації прав людини: показ фільму «Мисливці за злочинами» та дискусія

23 травня у Києві відбудеться показ документальної стрічки «Мисливці за злочинами», присвяченої темі міжнародного кримінального правосуддя. Після перегляду відбудеться обговорення фільму з правозахисниками під час панельної дискусії «Пам’ять. Правда. Справедливість. Говоримо про відновлення миру».

32482848_2169043673112190_7833057416236236800_n

Заходи відбудуться з нагоди святкування 70-ої річниці підписання Загальної декларації прав людини. До круглої дати Міжнародний кінофестиваль і форум з прав людини (FIFDH) разом з Федеральним департаментом закордонних справ Швейцарії (FDFA) та Управлінням Верховного Комісара ООН з прав людини (OHCHR) організовують Тур швейцарських фільмів про права людини. Показ та дискусію у Києві презентують Посольство Швейцарії в Україні та Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні у партнерстві з Центром інформації про права людини, Кримською правозахисною групою, Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Місце проведення – КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60, 329 аудиторія, 3-й поверх). Вхід вільний, діє реєстрація.

Подія у Фейсбуці

Учасники панельної дискусії:

Сергій Курносенко, спеціаліст з прав людини, Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні;

Ірина Сєдова, медіакоординаторка, Кримська правозахисна група;

Олександр Павліченко, виконавчий директор, Українська Гельсінська спілка з прав людини;

Олена Луньова, менеджерка з адвокації, Центр інформації про права людини (модераторка).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: