Публікація

23 січня відбудеться урочиста Церемонія оголошення 10 найкращих суддів в рамках дослідження практики національних судів «Precedent UA – 2016»

23 січня 2017 року о 12.00 за адресою: місто Київ, вул. Володимирська, 55, поверх 2, Великий конференц-зал НАН України, – відбудеться урочиста церемонія оголошення 10 найкращих суддів України, що найбільш вдало застосовують рішення Європейського суду з прав людини за статтею 5 (право на свободу) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Українською Гельсінською спілкою з прав людини спільно з представниками Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ було проведено дослідження «Prеcеdеnt UA-2016» практики національних судів щодо застосування рішень Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Станом на 2 серпня 2016 року встановлено, що значна кількість українських суддів послуговуються у своїй практиці рішеннями ЄСПЛ, зокрема, було визначено тих, хто застосовує практику Європейського суду з прав людини недоречно або помилково.

Урочиста церемонія нагородження відбудеться за підтримки Посольства Швеції в Україні в рамках проекту з інституційної розбудови Української Гельсінської спілки з прав людини, а також Міністерства міжнародних справ Канади в рамках проекту УГСПЛ «Права людини понад усе».

 Контактна особа: Олена Сапожнікова, ном. моб. тел.: 0993090739, 0638566022.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Громадські монітори допомагають розробити важливі програми для громад Донецької та Луганської областей та налагодити діалог громадськості зі владою

У 13 громадах Донецької та Луганської області запрацювали комунікаційні платформи, які об’єднали представників громадських організацій,...

20 Вересня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: