Публікація

В Україні почали говорити про правосуддя перехідного періоду (transitional justice)

Експерт УГСПЛ Олег Мартиненко взяв участь у конференції щодо міжнародного досвіду пост-конфліктного врегулювання.

У середу, 20 квітня, в Києві відбулась конференція «Міжнародний досвід пост-конфліктного врегулювання: уроки для України». Захід відбувся на базі Інституту міжнародних відносин (КНУ ім. Т. Шевченка). Організатором конференції виступив науково-дослідний медійний Центр пост-конфліктного врегулювання.

У обговренні взяв участь керівник аналітичного підрозділу УГСПЛ Олег Мартиненко. Він презентував ініціативу досліження, яке Спілка збирається провести у сфері застосування правосуддя перехідного періоду в Україні.

Дослідження відкрите до залучення фахівців із різних галузей. Воно покликане сприяти обізнаності законодавців щодо правосуддя перехідного періоду як моделі комплексного реформування діяльності органів влади в період збройного конфлікту та по його закінченню. Головна мета дослідження – створити передумови для імплементації механізмів правосуддя перехідного періоду, а також донести необхідність розробки його національної моделі.

Повний відеозапис конференції можна проглянути тут.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ разом з БО «Легалайф-Україна» презентували дослідження «Вплив збройного конфлікту на Сході України на працівниць комерційного сексу» (фото)

23 січня 2020 року в приміщенні в ІА «Главком» відбулася Презентація дослідження УГСПЛ: «Вплив збройного конфлікту...

23 Січня 2020

УГСПЛ запрошує до участі та співпраці в проведенні конференції “Дискримінація вразливих груп населення в Україні: державна політика і громадська думка”

Шановні колеги! Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) планує проведення публічного заходу на тему...

22 Січня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: