Публікація

Заява УГСПЛ щодо викачування води з озера Качине

 

Начальнику

Державної екологічної інспекції у Києві

В.В. Павленку

Шановний Вікторе Вікторовичу,

До Української Гельсінської спілки з прав людини надійшли звернення щодо знищення озера Качине, розташованого в житловому масиві Позняки у Дарницькому районі міста Києва, на перетині вулиці Здолбунівської та проспекту Петра Григоренка, а саме викачування з нього протягом декількох днів, з 31 липня по сьогодні, води працівниками ТОВ “БК СЕРВІСРЕМБУД”, керівник Рощин Василь Павлович, адреса їх розташування: 04050, м. Київ, вул. Мельникова, буд. 12.

Просимо Вас невідкладно виїхати на місце, а саме до озера Качине, та розібратися у цій ситуації.

Ваше втручання потрібно терміново, оскільки станом на сьогодні рівень води у озері Качине уже впав на півметра і продовжує падати. За кілька днів озеро можуть знищити.

Нині триває прокурорська перевірка щодо спроб знищення вищеназваного озера Качине та причетних до цього посадових осіб. Будемо вдячні за швидку відповідь. Отриману від Вас інформацію ми направимо одразу до прокуратури для проведення більш повної перевірки ситуації, що склалася.

Заява у PDF

З повагою до Вас,

виконавчий директор

Української Гельсінської спілки з прав людини А.П. Бущенко

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Правозахисники закликали розслідувати напад на Віталія Шабуніна

Відкритий лист адресовано Президенту України Петру Порошенку, Генеральному прокурору України Юрію Луценку, Голові Національної поліції України Сергію Князєву, Голові Служби безпеки України Василю...

19 Липня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування