Публікація

Відкрите звернення Української Гельсінської спілки з приводу відсутності реакції Міністра внутрішніх справ на критику Президента

 Міністру внутрішніх справ А.В.Могильову

 Копія: Президенту України В.Ф.Януковичу

 Копія: Прем’єр-міністру України М.Я.Азарову

 Копія: Віце-прем’єр-міністру України В.Л.Сивковичу

 

Відкрите звернення

29 березня на сайті Президента України було вміщено повідомлення Прес-служби[1] про його зустріч з Міністром внутрішніх справ, під час якої Президент назвав «непродуманим» рішення стосовно скорочення тієї частини апарату МВС, яка займається правами людини. Президент підкреслив, що треба розширювати заходи із захисту прав людини, а не навпаки.

Минула друга доба, але, як не дивно, не має жодної інформації про реакцію Міністра внутрішніх справ на критику Президента.

Наказ про звільнення 26 регіональних представників Департаменту моніторингу прав людини в діяльності ОВС, про який, вочевидь, і говорив Президент, не скасований. Це видно з того, що у регіональних представників продовжують забирати оргтехніку, службові автомашини, виганяти з кабінетів, де вони працювали, стверджуючи, що вони звільнені, хоча з наказом про звільнення жоден з них не ознайомлений. Фактично звільнення відбувається з порушенням законодавства.

Ми стурбовані наполегливістю Міністра внутрішніх справ щодо згортання програм із забезпечення прав людини в міністерстві, навіть попри чітку оцінку з боку Президента таких дій.

Ми закликаємо Міністра внутрішніх справ терміново скасувати наказ про скорочення Департаменту і забезпечити людям нормальні умови праці.

 

Аркадій Бущенко, Голова правління УГСПЛ

 

Володимир Яворський, виконавчий директор УГСПЛ


[1] http://www.president.gov.ua/news/16811.html

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Вебінар “Кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за процедурою in absentia: сучасний стан і перспективи вдосконалення”

«Суд приходить до висновку про доведеність «поза розумним сумнівом» вини ОСОБА_3 і ОСОБА_4 у вчиненні...

19 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: