Публікація

Українська Гельсінська спілка з прав людини відновлює свою співпрацю із органами державної влади

Українська Гельсінська спілка з прав людини повідомляє, що за рішенням правління від 27 лютого 2014 року Спілка відновлює свою співпрацю із органами державної влади та місцевого самоврядування України.

Враховуючи політичні зміни в Україні, УГСПЛ вважає важливим використати свої ресурси і потенціал для сприяння встановленню в України демократичного і справедливого ладу, заснованого на повазі до людської гідності та прав людини. Ми залишаємося аполітичною організацією, головним пріоритетом якої є утвердження поваги до прав людини та верховенства права та захист від будь-яких дій влади, що загрожують цим цінностям.

Нагадаємо, що на початку грудня Спілка заявила про відкликання своїх представників з Конституційної асамблеї України та інших дорадчих органів влади внаслідок брутальних дій з боку влади щодо громадян, які унеможливлювали будь-яку співпрацю із владою.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Громадські монітори допомагають розробити важливі програми для громад Донецької та Луганської областей та налагодити діалог громадськості зі владою

У 13 громадах Донецької та Луганської області запрацювали комунікаційні платформи, які об’єднали представників громадських організацій,...

20 Вересня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: