Публікація

УГСПЛ звертається до мера Києва Віталія Кличка щодо озера Качиного

Меру міста Києва

В.В. Кличку

Шановний Віталію Володимировичу,

До Української Гельсінської спілки з прав людини (Спілки) звернулися люди, що мешкають поблизу озера Качине, що на перетині вулиці Здолбунівської та проспекту Петра Григоренка, у Дарницькому районі міста Києва.

Озеро Качине існує десятки років та створює для місцевих мешканців затишок та гідне для проживання довкілля.

Однак весною 2016 року місцеві мешканці поскаржилися до Спілки на те, що більше року тому розпочато роботи із знищення цього озера для того, щоб побудувати там багатоповерховий будинок за рішенням Київської міської ради.

Качок годують

Спілка прийняла рішення допомогти мешканцям у їх намаганні зберегти озеро Качине і надавати їм інформаційну та юридичну допомоги.

Відомо, що Ви на днях відвідали озеро Качине і мали змогу на власні очі пересвідчитися в існуванні озера. Викликає повагу, що Ви особисто приділили час цій водоймі та намагаєтеся розібратися особисто в цій справі.

Направляю Вам науково-експертний висновок, наданий у відповідь на моє звернення Інститутом водних питань та меліорації 21 червня 2016 року. Маю надію, що цей документ допоможе Вам у вирішенні складного питання, яке зараз склалося щодо озера Качине. Звертаю увагу, що там зазначено, що ця водойма є озером. Таким чином вона підпадає під захист Водного кодексу України та будувати там будь-що, так як і засипати це озеро є порушенням положень закону.

Прошу Вас допомогти місцевим жителям Києва зберегти озеро Качине від засипання.

А також прошу у Вас можливості зустрітися зі мною та обговорити бачення цієї справи, щоб посилити дії на збереження озера Качине та захист людей, що вийшли проти його знищення на мирну акцію протесту.

Заява

З повагою до Вас, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини

Бущенко А. П.

Підписати заяву

Прізвище та ім’я

E-mail

Назва організації

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Михайло Тарахкало: “Просуваючи будь-які зміни, варто пам’ятати – те, що робиться сьогодні нашвидкуруч, так само швидко буде знищене завтра”

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) продовжує підбивати підсумки 2021 р. у царині забезпечення прав людини...

30 Грудня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: