Публікація

УГСПЛ закликає уряд Французької республіки розслідувати напад на українського правозахисника

Українська Гельсінська спілка з прав людини зі стурбованістю відзначає, що ввечері 10 лютого було вчинено напад на українського правозахисника Андрія Фєдосова, який отримав політичний притулок і проживає наразі у Франції.

За словами Андрія Фєдосова, нападник катував його, вимагаючи вказати, де зберігається інформація щодо його правозахисної активності в Україні. В результаті правозахисник отримав кілька ножових поранень.

Пан Фєдосов пов’язує напад на нього з правозахисною діяльністю, яку він продовжує проводити, особливо із моніторингом, який він проводив в Україні у 2010 році.

Правозахисник відзначає, що кілька днів він отримував погрози і тому звернувся до поліції, де повідомив про погрози. Але через кілька годин після цього відбувся напад.

Закликаємо вас провести належне розслідування нападу на українського правозахисника, встановити винних та забезпечити безпеку перебування пана Фєдосова на території Франції.

 

Голова правління Микола Козирєв

Виконавчий директор Аркадій Бущенко

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Відкрите звернення правозахисних організацій щодо необхідності підтримки та гарантування безпеки під час Маршу рівності у Києві

Президенту України Верховній Раді України Кабінету Міністрів України Національній поліції України Генеральній прокуратурі України Відкрите...

15 Червня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування