Основні тенденції в сфері прав людини в 2014 році (ВІДЕО)

Основні тенденції в сфері прав людини в 2014 році (ВІДЕО)

статті

18.12.2014

Найцікавіша інформація щодо ситуації з правами людини в грудні 2014 року від УГСПЛ

УГСПЛ пропонує вашій увазі третій випуск щомісячного дайджесту УГСПЛ (грудень 2014 р.), програма USAID «Права людини в дії».

17.12.2014

Як можна долучитися до обговорення Національної стратегії в сфері прав людини?

Все дуже просто. Вам потрібно зайти на сайт та додати свої коментарі/пропозиції. Будемо раді вашій участі в створенні цього важливого та актуального документу.

16.12.2014

Безоплатна правова допомога: нові реалії та виклики часу

В Україні військові в зоні АТО, їхні родини та переселенці потребують правової допомоги. З яких питань вони найчастіше звертаються до юристів приймалень громадських організацій, розповіли представники волонтерських рухів прикордонних районів – Херсонщини, Одещини та Чернігівщині.

16.12.2014

Чи варто об’єднуватись для захисту своїх трудових прав?

Від діяльності профспілок залежить наскільки ефективним буде захист прав працівників. Але часто через неготовіність профспілок це робити ситуація із захистом трудових прав в Україні залишається жахливою.

11.12.2014

Які інновації очікують українців при перетині адмінкордону з АР Крим?

Місяць тому правозахисники заявили про низку кричущих випадків незаконної діяльності українських прикордонників на адміністративному кордоні з Кримом. Мова йшла про факти вимагання довідки «чому громадянин України хоче переміщатися по Україні», знищення паспортів тощо. Державна прикордонна служба почула представників Української Гельсінської спілки з прав людини, та виступила з ініціативою створення спільної платформи щодо вирішення цих питань.

09.12.2014

Українська Гельсінська спілка з прав людини презентувала основні тенденції щодо порушень прав людини в Україні протягом 2014 року

Правозахисники констатують: окупація Криму російськими військами, штучно організовані сепаратистські рухи на Сході, які поступово перетворилися на збройну агресію, і повномасштабний військовий конфлікт з Російською Федерацією в Донецькій та Луганській областях, відсторонили проблеми прав людини на другий план.

08.12.2014

Правозахисники: невиконання рішень судів в Україні стало національною традицією

Статистика свідчить, що в Україні не виконуються 95% рішень Європейського Суду та близько 70% рішень національних судів. Це означає, що право українців на справедливий суд постійно порушується. Особливо якщо боржником виступає держава. Причинами такої ситуації правозахисники називають: мораторій на продаж майна державних підприємств, відсутність належного контролю за виконанням судових рішень та відсутність ефективного судового захисту прав власників.

05.12.2014

Правозахисники просять Президента продовжити термін підготовки Національної стратегії у сфері прав людини (звернення відкрите до підписання)

На жаль, стислий термін, визначений Указом Президента, не дозволяє забезпечити повноцінну, якісну та рівноправну участь інститутів громадянського суспільства у процесі розробки Стратегії. Як наслідок, значна частина громадянського суспільства залишиться осторонь цього важливого процесу, що у свою чергу може призвести до негативних наслідків у середовищі громадських об’єднань та ініціатив.
усі статті »»

заяви та звернення

02.09.2014

Обращение Украинского Хельсинкского Союза по правам человека r Генеральному секретарю ООН Пан Ги Муну

Мы надеемся, что очередная сессия Генеральной Ассамблеи ООН, сознавая исходящую со стороны Российской Федерации опасность разрушения мирового порядка включит в повестку дня отдельным пунктом вопрос об ответственности Российской Федерации и ее руководителей за нарушение Устава ООН.

28.05.2014

Заявление УХСПЧ в связи с ситуацией, которая произошла с Александром Поповым

Мы призываем соответствующие органы правопорядка расследовать указанный скандальный инцидент и привлечь виновных в нарушении общественного порядка, в применении насилия в отношении Александра Попова к ответственности.

04.03.2014

Звернення УГСПЛ з приводу законопроекту "Про відновлення довіри до судової системи України"

Українська Гельсінська спілка з прав людини закликає відкласти розгляд законопроекту «Про відновлення довіри до судової системи України» до проведення його ретельного обговорення у професійних колах та колах громадських організацій.
усі заяви »»

Cпеціальні проекти