26.09.2013

Укрзалізниця в суде проиграла пассажиру поезда Hyundai - День

Апелляционный суд Киева защитил людей, пострадавших от поломок поездов Hyundai, а также тех, кто может столкнуться с этим в будущем, сообщается на сайте Украинского Хельсинскокого союза по правам человека.

26.09.2013

Жертва «Хюндаю» виграла суд в Укрзалізниці - ZIK

Апеляційний суд м. Києва захистив людей, які постраждали від поламок поїздів «Хюндай», а також тих, хто може зіштовхнутися з цим у майбутньому. Це перший випадок в Україні, коли суд став на сторону пасажира. Рішення може стати прецедентним, адже до цього часу пасажири не могли довести навіть своєї присутності в несправному потязі.

26.09.2013

"Укрзалізниця" програла суд жертві "Хюндаю" - Українська правда

Апеляційний суд Києва захистив людей, які постраждали від поламок поїздів "Хюндай", а також тих, хто може зіштовхнутися з цим у майбутньому. Про це у четвер повідомляє сайт Української Гельсінської спілки з прав людини.

25.09.2013

Чи законно роботодавці стежать за працівниками? - українське радіо

Сьогодні дедалі частіше роботодавці встановлюють в офісах програмне забезпечення, яке дає їм змогу встановлювати контроль та стеження за переміщенням персоналу, людей, що працюють в даній компанії. Чи є це порушенням прав людини? Гість студії : представник Української Гельсінської Спілки.

23.09.2013

Законно ли взимание платы за изготовление дипломов для студентов-бюджетников? - ЮРЛИГА

Максим Щербатюк, юрист Украинского Хельсинского союза по правам человека, рассказывает о своей работе над отменой постановления Кабмина, обязывающего студентов-бюджетников оплачивать стоимость дипломов.

19.09.2013

Події тижня - телеканал Україна

19.09.2013

Заборона індивідуального опалення - сніданок з 1+1

19.09.2013

Отримати "дитячі" кошти зможуть тільки 90 відсотків батьків - ictv

03.07.2013

ВКДКА повернула адвокатське свідоцтво Ларисі Герасько та покарала двох київських захисників - Закон і бізнес

Цього року біля зали готелю «Русь», в якій зазвичай проходять засідання ВКДКА, було незвично жваво. Зранку біля входу товпилася група людей, серед яких був виконавчий директор Української Гельсінкської спілки Аркадій Бущенко.

21.06.2013

Якість роботи безоплатних адвокатів перевірять - Закон і бізнес

Як вважає виконавчий директор УГСПЛ Аркадій Бущенко, це допоможе розробити методики та інструменти, які допоможуть адвокатській спільноті створити свою, незалежну систему недержавного контролю якості правової допомоги.

20.06.2013

В конфликте с харьковским судьей-дебоширом правозащитники стали на сторону сотрудников ГСО - Главное

Сегодня пресс-центр Харьковского регионального института социологических исследований распространил открытое обращение правозащитных организаций по ситуации с конфликтом, возникшем в ресторане "Старгород" между сотрудниками ГСО и судьей Киевского районного суда Денисом Невядомским.

20.06.2013

Правозахисники заступилися за заарештованих міліціонерів - ictv

Харківський прецедент з арештом міліціонерів негативно впливає на сприйняття ролі суду і прокуратури і підриває довіру, стверджують правозахисники.

20.06.2013

Правозахисники просять справедливого розгляду справи щодо міліціонерів і п’яного судді - Відомості

Правозахисники називають необґрунтованими арешт і поміщення трьох співробітників Державної служби охорони, підозрюваних у перевищенні повноважень при затриманні судді районного суду у Харкові. Про це йдеться в зверненні правозахисних організацій, передає «Українська правда».

20.06.2013

Правозахисники заступилися за арештованих міліціонерів - liga.net

Прецедент з арештом міліціонерів негативно впливає на сприйняття ролі суду й прокуратури та підриває довіру, стверджують правозахисники.

20.06.2013

Правозахисники вимагають відпустити харківських міліціонерів, які затримували суддю - Голос столиці

Поспішність арешту вони розцінюють як показові дії, які демонструють наявність касти «недоторканних».

Cпеціальні проекти