27.05.2013

Українська Гельсінська спілка вимагає відставки Захарченка й Козака - Тиждень

Українська Гельсінська спілка з прав людини вимагає негайної відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка і міністра інфраструктури Володимира Козака. Про це йдеться у її відкритому зверненні щодо масових порушень під час акції «Вставай, Україно!».

27.05.2013

Українська Гельсінська спілка вимагає відставки голів МВС та мінфінраструктури - Політикан

Українська Гельсінська спілка з прав людини вимагає відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка і міністра інфраструктури Володимира Козака. Про це зазначено в заяві спілки щодо акції «Вставай, Україно!» 18 травня в Києві.

27.05.2013

Гельсінська спілка вимагає відставки Захарченка і Козака - ZIK

Українська Гельсінська спілка з прав людини вимагає відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка і міністра інфраструктури Володимира Козака.

27.05.2013

Українська Гельсінська спілка вимагає відставки В.Захарченка - Українські національні новини

23 травня. УНН. Українська Гельсінська спілка з прав людини висловила обурення з приводу дій міліції під час акції "Вставай, Україно!" 18 травня, передає УНН.

27.05.2013

Українська Гельсінська спілка вимагає відставки Захарченка - Захід Нет

Українська Гельсінська спілка з прав людини обурена діями міліції під час акції "Вставай, Україно!" 18 травня. Спілка вважає, що першим кроком у такій ситуації має бути негайна відставка міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка і міністра інфраструктури Володимира Козака, які компрометують українську державу.

27.05.2013

Українська Гельсінська спілка вимагає відставки голів МВС та Мінінфраструктури - Радіо Свобода

Українська Гельсінська спілка з прав людини вимагає відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка і міністра інфраструктури Володимира Козака. Про це зазначено в заяві спілки щодо акції «Вставай, Україно!» 18 травня в Києві.

27.05.2013

Українська Гельсінська спілка вимагає відставки Захарченка та Козака - bigmir.net

Українська Гельсінська спілка з прав людини вимагає відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та міністра інфраструктури Володимира Козака.

27.05.2013

Українська Гельсінська спілка вимагає відставки Захарченка та Козака - Версії

"Необхідна політична воля і єдність для термінового демонтажу цієї недалекоглядної політики, несумісної з демократичними цінностями Європи. І першим кроком у цьому напрямку має бути негайна відставка міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та міністра інфраструктури Володимира Козака, які компрометують українську державу", - йдеться в заяві організації.

24.05.2013

Практика pro bono: допомогти за просто так - газета День

Практика, коли приватні юридичні компанії погоджуються вести деякі справи та допомагати малозабезпеченим безплатно, в Україні особливо важлива, переконує Щербатюк. Хоча держава передбачила Конституцією, що кожен громадянин має право на правову допомогу, невідомо — хто її може якісно забезпечити.

20.05.2013

23 мая адвокаты будут бесплатно консультировать граждан - Закон и Бизнес

Максим Щербатюк: "Мы предлагаем украинским юридическим компаниям приобщиться к делам, представляющим общественный интерес и значимым для развития и реформирования украинской правовой системы и судебной практики. Сотрудничество правозащитников и юридических компаний - это эффективный инструмент решения системных проблем в сфере защиты прав человека в Украине".

20.05.2013

Состоялась пресс-конференция в рамках Четвертого Всеукраинского дня бесплатной правовой помощи - http://pravo.ua/

Сегодня в пресс-центре «Укринформ» состоялась пресс-конференция, посвященная проблемам и перспективам развития pro bono на Украине. Мероприятие прошло в рамках Четвертого Всеукраинского дня бесплатной правовой помощи, запланированного на 23 мая 2013 года.

20.05.2013

Состоялась пресс-конференция в рамках Четвертого Всеукраинского дня бесплатной правовой помощи - Юридична практика

Как сообщает корреспондент «ЮП», организаторы подчеркнули, что нынешняя государственная система бесплатной первичной правовой помощи работает несовершенно. Так, по словам программного директора Украинского Хельсинского союза по права человека Максима Щербатюка, попасть в приемные, созданные при органах исполнительной власти и органах местного самоуправления, крайне трудно.

13.05.2013

На Украине шансы на оправдательный приговор почти нулевые - Німецька хвиля

"В судебной системе существует такая традиция, согласно которой оправдательный приговор - чрезвычайное событие, - заявил в интервью DW Аркадий Бущенко, исполнительный директор украинского Хельсинкского союза по правам человека. - На такое решение все обращают внимание, а у судьи из-за этого могут возникнуть неприятности".

13.05.2013

Гельсінська спілка: українська Феміда - безголоса. Навіщо її утримувати? - http://ipress.ua/

Українська судова система залишається надзвичайно репресивною. Судді виносять виправдальні вироки вкрай рідко. За сталінських часів суди виправдовували вдесятеро більше підсудних, аніж зараз, стверджують в Українській Гельсінській спілці.

24.04.2013

Представник Української гельсінської спілки демонстративно вийшов із громадської ради при МВС - intv

"Зі звітів представника Української гельсінської спілки з прав людини у раді ми змушені зробити висновок, що у громадської ради відсутня зацікавленість у вирішенні проблем, що стосуються прав людини", - йдеться у заяві.

Cпеціальні проекти