Правові аспекти приватизації жилих приміщень у гуртожитках


джерело: www.minjust.gov.ua
Закон України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" набрав чинності з 1 січня.

Сфера дії Закону поширюється на гуртожитки, які є об'єктами права державної чи комунальної власності, та гуртожитки, які перебувають у повному господарському віданні чи в оперативному управлінні підприємств, установ, організацій з управління житловим фондом незалежно від форми власності, крім гуртожитків, що знаходяться на балансі військових частин, закладів, установ та організацій Збройних Сил України та Міністерства внутрішніх справ України.

Цей Закон не поширюється на гуртожитки, що на законних підставах знаходяться у приватній власності, у тому числі ті, що передані територіальним громадам у постійне чи тимчасове користування.

Крім того, Закон містить вичерпний перелік категорій осіб, які хоч і проживають у гуртожитках, але не матимуть змоги приватизувати займане ними житло (кімнати). До них відносяться громадяни, які проживають у гуртожитках, призначених для тимчасового проживання у зв'язку з навчанням, перенавчанням чи підвищенням кваліфікації у навчальних закладах та у зв'язку з роботою (службою) за контрактом; особи, які мешкають у гуртожитку без законних підстав (без офіційної реєстрації місця проживання); громадяни, які проживають у спеціальних гуртожитках, призначених для тимчасового проживання осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі і потребують поліпшення житлових умов, або жила площа яких тимчасово заселена, або повернути колишнє жиле приміщення яким немає можливості; військовослужбовці, працівники Збройних Сил України та Міністерства внутрішніх справ України, які проживають у гуртожитках; а також особи, які потребують медичної допомоги у зв'язку із захворюванням на туберкульоз; особи, які проживають у гуртожитках, що мають статус соціальних на момент набрання чинності цим Законом.

Положеннями Закону передбачено, що громадяни, які проживають у гуртожитках, що є об'єктами права державної чи комунальної власності, та на яких поширюється дія цього Закону, мають право на приватизацію займаного житла у вигляді окремої кімнати (кількох кімнат, жилих блоків, секцій), що здійснюється відповідно до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" та прийнятих відповідно до нього підзаконних актів, з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

Громадяни, які проживають у гуртожитках, що перебувають у власності підприємств, установ, організацій, утворених у процесі корпоратизації чи приватизації, набувають право на приватизацію займаних жилих приміщень після передачі таких гуртожитків у комунальну власність та за умови, що вони фактично проживають у таких гуртожитках правомірно і тривалий час (не менше п'яти років).

При цьому право на приватизацію житла у гуртожитках мають особи, яким було надано відповідну жилу площу згідно ордеру, та зареєстровано місце проживання на такій жилій площі строком не менш ніж п'ять років. У випадку якщо сім'я, що проживає у гуртожитку, збільшилась (народилися діти) вони матимуть право бути учасниками приватизації незалежно від строку реєстрації, оскільки вони є членами сім'ї наймача та мають право на приватизацію згідно із Законом України "Про приватизацію державного житлового фонду".

Законом також встановлений строк протягом якого гуртожитки, на які поширюється дія цього Закону, підлягають передачі у власність територіальних громад, а саме протягом трьох років з дня його прийняття. Рішення про передачу гуртожитків у власність територіальних громад приймає орган, уповноважений управляти державним майном, інший орган, якому передано в користування державне майно, або суд.

Водночас встановлено, що гуртожитки, які не є об'єктами права державної власності та на законних підставах включені до статутних фондів підприємств, утворених у процесі приватизації чи корпоратизації, можуть передаватися у власність територіальних громад на договірній основі згідно з чинним законодавством виходячи з юридичних повноважень та фінансових можливостей органів місцевого самоврядування.

При цьому слід звернути увагу на те, що передача гуртожитку до комунальної власності не завжди буде підставою для приватизації громадянами житла, яке вони займають у гуртожитку, оскільки після прийняття гуртожитку у власність територіальної громади згідно з цим Законом місцева рада приймає на сесії в межах своєї компетенції відповідне рішення щодо подальшого його використання, а саме:

а) залишити цілісний майновий комплекс у статусі "гуртожиток" та дозволити приватизацію його жилих і нежилих приміщень. У цьому випадку здійснюється приватизація жилих та допоміжних приміщень гуртожитку його законними мешканцями згідно з цим Законом;

б) надати цілісному майновому комплексу статус "соціальне житло" та не дозволяти приватизацію його жилих приміщень. У цьому випадку приватизація жилих та допоміжних приміщень гуртожитку не здійснюється (у тому числі й у випадках, передбачених цим Законом), а колишнім законним мешканцям гуртожитку, за їх згодою, надається відповідне соціальне або інше житло;

в) перепрофілювати гуртожиток та використовувати цілісний майновий комплекс колишнього гуртожитку за іншим призначенням. У цьому випадку місцева рада приймає відповідне рішення згідно з чинним законодавством та виходячи з власних можливостей, а колишнім мешканцям колишнього гуртожитку, за їх згодою, надається відповідне соціальне або інше житло;

г) знести цілісний майновий комплекс колишнього гуртожитку та дозволити будівництво соціального житла. У цьому випадку особи, на яких поширюється дія цього Закону, підлягають переселенню в інше придатне для проживання людей житло, що належить на праві власності або на праві користування відповідній місцевій раді;

ґ) знести колишній гуртожиток (відповідний цілісний майновий комплекс) та вивільнити земельну ділянку з наступним її продажем на аукціоні. У цьому випадку особи, на яких поширюється дія цього Закону, підлягають переселенню в інше придатне для проживання людей житло, що належить на праві власності або на праві користування відповідній місцевій раді. Таким особам, за їх згодою, виконавчим органом місцевої ради може бути видана грошова компенсація за взяття ними (їх сім'ями) житла в оренду на певний строк (але не більше одного року). Розмір і порядок видачі зазначеної компенсації визначає кожна місцева рада самостійно відповідно до вимог чинного законодавства та виходячи із власних можливостей.

З метою захисту житлових прав мешканців гуртожитків, недопущення їх виселення із займаних жилих приміщень, недопущення відчуження гуртожитків, які будувалися за державні кошти, встановлено мораторій на відчуження протягом трьох років з дня опублікування цього Закону гуртожитків, які перебувають у повному господарському віданні або оперативному управлінні підприємств, організацій, установ незалежно від форм власності, або увійшли до статутних фондів акціонерних чи колективних підприємств, створених у процесі приватизації чи корпоратизації (крім передачі у комунальну власність відповідних міських, селищних, сільських рад). Цей мораторій діє на відчуження у будь-який спосіб зазначених гуртожитків як цілісних майнових комплексів або їх окремих будівель, споруд, жилих та нежилих приміщень та іншого майна на користь фізичних чи юридичних осіб.

Таким чином Закон покликаний забезпечити реалізацію конституційного права на житло громадян, які тривалий час (не менше п'яти років) зареєстровані та фактично проживають у гуртожитках, призначених для проживання одиноких громадян або для проживання сімей, та не мають іншого власного житла.

С.М. Дем'янець

Головний спеціаліст Департаменту
цивільного законодавства та підприємництва Мін'юсту

коментарі

12.11.2009 | volodar
Яким нормативно-правовим актом врегульовано чітко питання про перелік документів,яякі повинен надати заявник при приватизації кімнати у гуртожитку? Тобто Яким Законом передбачено вичрпний перелік таких документів. Оскільки на місцях органи приватизації вимагають такі документи, що їх в принципі неможливо надати, тому у таких органах є підстави відмовити у приватизайії.

23.06.2014 | taniawalters2
Louis Vuitton, molto Replica orologi coinvolto nel mondo della competizione velica, presentato alla fiera di Basilea Repliche Rolex 2014, una nuova creazione: la Louis Vuitton Tambour Twin Chrono. Un 45,5 mm in oro bianco orologio con un quadrante di smalto grande fuoco blu splendido e gauge bi-chronographe single-pusher per visualizzazione differenziale ideato dalla fabbrica del tempo.

14.07.2014 | v3456d

to research unique mulberry designs. coach outlet You furthermore new balance shoes may have no juicy couture outlet need for coach outlet store a specialist oakley sunglasses software of sac longchamp those. You’re able to true religion jeans do burberry outlet the application all on prada handbags your own.. The first step Audience foundation: Commence with ’good’ vendors. Usage audience finding to view which usually corporations or even goods louis vuitton outlet are generally very ghd hair good polo ralph lauren to ralph lauren pas cher accommodate. karen millen Accomplishing this asics running shoes makes mont blanc people supra shoes recent nfl jerseys every longchamp one of reebok shoes the advertising insanity workout and michael kors outlet marketing, along with louboutin other terminology tossed in chanel handbags the combination to make birkin bag sure you ’help’ north face outlet clients go oakleys for however most of the time converse shoes tends toms outlet to herve leger make quotes concerning ISPs and even louboutin broadband strategies really mcm handbags hard.. Allow flight louis vuitton handbags realize around the time period louboutin in bottega veneta saving that true religion outlet your chosen kid are going to be visiting only. They could accommodate expose lululemon outlet eyeball within valentino shoes the toddler marc jacobs within the flight journey coach factory outlet and coach handbags see through that they want to possibly ray ban sunglasses be sac longchamp transported hollister to true religion outlet in the overseas airport. It particular ray ban person might tory burch outlet choose to ferragamo shoes currently have their particular photo chi flat iron IDENTIFICATION coach outlet along regardless if a child soccer shoes has learned soccer jerseys these individuals

20.09.2014 | fengzi10cai@gmail.com
oakley sunglasses
polo outlet
coach purses
christian louboutin outlet
the north face outlet
coach outlet
coach factory outlet
ralph lauren outlet
louis vuitton outlet
ugg boots sale
north face jackets
louis vuitton purses
michael kors outlet stores
coach factory outlet
ralph lauren sale
burberry bags
louis vuitton bags on sale
michael kors black friday 2014
christian louboutin shoes
ralph lauren outlet
lv handbags
louis vuitton bags
louis vuitton outlet
coach handbags
burberry outlet stores
coach black friday
coach handbags new 2014
christian louboutin outlet
oakley glasses
coach factory outlet
louis vuitton 2014
coach factory outlet
michael kors outlet
coach factory outlet online
ralph lauren
ralph lauren outlet
burberry outlet stores
black friday sale
ralph lauren bedding
canada goose black friday 2014
burberry outlet online
ralph lauren
ugg boots cheap
black friday 2014
ugg boots
north face mens jackets
burberry outlet
north face outlet
oakley sunglasses
michael kors outlet store
coach factory online
burberry scarf
north face outlet store
oakley store
coach outlet
michael kors bags
michael kors handbags
coach factory
ugg black friday 2014
coach factory online
christian louboutin shoes on sale
black friday deals
uggs australia
christian louboutin
louis vuitton outlet
michael kors outlet store
michael kors sale
ugg boots sale
coach outlet
north face black friday 2014
louis vuitton outlet
michael kors outlet online
ugg black friday 2014
louis vuitton handbags
sunglasses for men
coach handbags
black friday 2014
michael kors handbags
coach purses outlet
coach outlet online
coach outlet store online
michael kors outlet
louis vuitton replica
north face outlet
coach handbags new 2014
uggs for men
christian louboutin outlet shoes
christian louboutin outlet store
burberry sale
michael kors outlet
ralph lauren outlet online
oakley sunglasses wholesale
coach handbags new 2014
coach factory
ugg outlet
louis vuitton 2014
louis vuitton neverfull
burberry outlet
christian louboutin sale
coach outlet store online
coach factory outlet
michael kors outlet online
black friday 2014
coach purses
michael kors handbags
coach black friday 2014
burberry outlet
the north face jackets
coach factory
burberry outlet california
michael kors outlet online
the north face outlet stores
louis vuitton outlet online
cheap louis vuitton handbags
coach factory store online
louis vuitton outlet online
michael kors outlet
coach outlet
michael kors bags
oakley sunglasses discount
louis vuitton purses
burberry scarf
coach outlet
cheap north face jackets
black friday sale
coach purses
ugg sale
coach factory outlet
coach factory outlet online
louis vuitton black friday
burberry outlet online
michael kors outlet stores
ralph lauren polo outlet
black friday
coach bags
the north face jackets
black friday
michael kors outlet
louis vuitton 2014
black friday deals
oakley sunglasses
the north face outlet
coach outlet store online
louis vuitton outlet stores
michael kors outlet online
christian louboutin
louis vuitton belt
michael kors outlet
coach outlet stores online
michael kors outlet online
north face backpacks
black friday deals
coach outlet store online
black friday sales
ugg boots on sale classic
michael kors outlet online
black friday sale
michael kors black friday 2014
coach outlet online
michael kors handbags outlet
michael kors
michael kors handbags
black friday
louis vuitton luggage
coach factory outlet
michael kors
north face mens jackets
north face black friday 2014
ugg black friday
oakley sunglasses cheap
ugg sale
louis vuitton bags
louis vuitton outlet
coach handbags new 2014
the north face outlet
oakley sunglasses outlet
christian louboutin outlet
coach outlet
michael kors
north face backpacks
black friday deals
black friday ads
prescription sunglasses
michael kors outlet
ralph lauren
louis vuitton wallet
louis vuitton handbags
the north face backpacks
black friday deals
louis vuitton handbags
michael kors outlet online
coach outlet stores online
coach factory outlet
ralph lauren outlet
burberry bags
michael kors outlet stores
burberry outlet
christian louboutin shoes
designer handbags
designer handbags
burberry scarf sale
north face coats
cheap oakley sunglasses
michael kors
uggs for men
louis vuitton black friday 2014
coach factory store
lv outlet
coach usa
michael kors outlet store
coach handbags new 2014
coach bags
michael kors black friday
christian louboutin shoes
coach factory outlet
coach factory
black friday 2014
coach handbags new 2014
burberry scarf sale
christian louboutin
coach outlet
michael kors black friday
ralph lauren polo outlet
burberry handbags
burberry sale
black friday sale
lv handbags
louis vuitton black friday 2014
michael kors purses
polo outlet
canada goose black friday
designer bags
louis vuitton diaper bag
canada goose black friday
polo ralph lauren outlet
louis vuitton backpack
canada goose black friday 2014
louis vuitton outlet
polo ralph lauren outlet
coach factory online
christian louboutin
christian louboutin outlet
burberry outlet stores
burberry sale online
authentic louis vuitton handbags
coach factory
uggs for women
www.louisvuitton.com
coach outlet
polo outlet
louis vuitton luggage
michael kors outlet
coach outlet usa
louis vuitton handbags outlet
uggs australia
uggs on sale
lv outlet
louis vuitton black friday
coach factory outlet online
coach outlet store online
louis vuitton wallet
coach factory outlet
coach factory online
coach factory outlet
coach outlet
louis vuitton backpack
oakley sunglasses sale
coach factory online
the north face sale
michael kors black friday 2014
ugg boots clearance
coach handbags
michael kors bags
coach handbags new 2014
ralph lauren home
burberry outlet
michael kors
coach outlet store online
north face jackets
ugg sale
michael kors outlet online
christian louboutin
coach outlet store online
louis vuitton neverfull
cheap ugg boots
cheap uggs
louis vuitton black friday
coach black friday 2014
louis vuitton black friday 2014
uggs australia
the north face jackets
louis vuitton backpack
black friday
coach outlet store online
christian louboutin shoes
cheap coach purses
uggs australia
coach outlet
coach factory outlet online
cheap uggs
coach outlet
michael kors black friday
burberry bags for sale
polo ralph lauren
coach black friday
coach factory outlet
burberry bags on sale
burberry sale
the north face outlet locations
michael kors outlet
louis vuitton speedy
louis vuitton bags
ugg outlet
the north face sale
lv speedy
ralph lauren
oakley sunglasses outlet store
the north face
coach black friday 2014
black friday 2014
discount oakley sunglasses
north face black friday
uggs outlet
ugg boots on sale classic
michael kors outlet store
coach factory online
louis vuitton outlet
ugg black friday
christian louboutin outlet mall
north face coats
christian louboutin sale
coach handbags new 2014
coach factory
lv outlet
louis vuitton sunglasses
burberry outlet online
louis vuitton replica
north face black friday
louis vuitton outlet stores
coach outlet
christian louboutin outlet online
north face women’s jackets
michael kors outlet stores
coach purses
uggs outlet
coach black friday
coach purses

24.09.2014 | v3456d

wrinkle chaussure louboutin vision ray ban sunglasses gel hermes pas cher This hermes particular sac louis vuitton causes prada handbags,prada,prada sunglasses,prada shoes,prada outlet,prada bags a lululemon connective barbour muscle converse to supra shoes,supra,supra for sale lose, mulberry handbags before new balance shoes,new balance,balance shoes,new balance outlet,new balance store,new balance store locator,new balance shoes for women,joe’s new balance outlet,newbalance,newbalance.com,new balance walking shoes the polo ralph lauren outlet facial sac hermes lines burberry outlet online,burberry,burberry outlet,burberry handbags,burberry factory outlet,burberry sale on canada goose,canada goose outlet,canada goose sale,canada goose jackets,canada goose parka,canada goose coats,cheap canada goose your roshe run own hogan sito ufficiale deal louboutin with hollister will uggs reduce. ugg pas cher invest ugg uk in louis vuitton handbags lifecell burberry pas cher remedy nike air huarache Imaginative north face pas cher and vanessa bruno prescient mulberry outlet vision ugg boots,uggs outlet,ugg,uggs,ugg boots clearance,ugg australia,uggs on sale,uggs boots,ugg slippers lotions nike roshe run and ralph lauren creams polo ralph lauren outlet,ralph lauren,polo ralph,polo ralph lauren,ralph lauren outlet,polo shirts,ralph lauren outlet online,polo ralph lauren outlet online,ralphlauren.com,polo outlet,ralph lauren polo regularly louboutin pas cher extreme louis vuitton caution ralph lauren outlet you’re true religion jeans,true religion,true religion outlet,cheap true religion,true religion jeans women,true religion jeans outlet,cheap true religion jeans,true religion clearance,true religion jeans wholesale,true religion outlet stores,wholesale true religion,discount true religion,true religion brand jeans,true religion wholesale,true religion outlet store,discount true religion jeans,wholesale true religion jeans,true religion outlet store online,authentic true religion jeans,true religion factory outlet,true religion outlet online making sac longchamp a north face request hollister france with lululemon outlet,lululemon,yoga pants,lulu lemon,lulu.com,lululemon.com a ralph lauren pas cher soft bottes ugg result true religion outlet,true religion,true religion jeans,cheap true religion,true religion jeans women,true religion jeans outlet,cheap true religion jeans,true religion clearance,true religion jeans wholesale,true religion outlet stores,wholesale true religion,discount true religion,true religion brand jeans,true religion wholesale,true religion outlet store,discount true religion jeans,wholesale true religion jeans,true religion outlet store online,authentic true religion jeans,true religion factory outlet,true religion outlet online through coach outlet,coach factory outlet,coach outlet store,coach factory,coach outlet store online,coach factory online,coach factory outlet online,coach outlet online pieces nike blazer of tory burch outlet,tory burch,tory burch handbags,tory burch shoes,tory burch sale,toryburch,tory burch sandals,toryburch.com,tory burch flip flops information air force 1 with sac vanessa bruno the ray ban pas cher help louis vuitton uk of abercrombie appearance north face uk regenerate nike air max scal. lacoste pas cher pay michael kors for nike air force lifecell rosh run product reebok outlet,reebok,reebok skyscape,reebok shoes Make north face jackets,north face,the north face,northface,north face outlet,north face jackets clearance,the north face outlet use ray ban of nike free,free running,nike free run,nike free 5.0,free running 2,nike running shoes,nike free trainer,nike free trainer 5.0,free runs,free run 5.0 a sac vanessa bruno en solde detoxification barbour clothing worthy sac burberry of new balance any nike air max dermis longchamp soldes and air max pas cher also ray ban sean hollister age soccer jerseys,soccer jersey,usa soccer jersey,football jerseys defying borse louis vuitton treat hollister pas cher the air max fact valentino shoes,valentino,valentinos that polo lacoste accommodates lancel the vanessa bruno pas cher facial roshe runs skin sac guess style. air max Parise hogan In north face College longchamp soldes or p90x,p90x3,p90x workout,p90x workout schedule,p90x workout sheets,p90x 3,p90x2 university louboutin shoes,louboutin outlet,louboutin,christian louboutin,red bottom shoes,red bottoms,christian louboutin shoes,christian louboutin outlet,red bottom shoes for women,louboutins Tennis sac louis vuitton Knowledge: michael kors outlet rough oakley vault,oakley sunglasses,oakleys,oakley sunglasses cheap,oakley.com,sunglasses outlet,cheap oakley,cheap oakley sunglasses,oakley outlet,cheap sunglasses,oakley prescription glasses,fake oakleys,oakley sunglasses outlet,oakley glasses,oakley store,fake oakley,oakley sale,cheap oakleys,discount oakley sunglasses outdoors. ugg australia Many nike roshe of soccer shoes,nike mercurial us nike roshe run were the north face being michael kors outlet,michael kors outlet online,michael kors,kors outlet,michael kors handbags,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors rather lacoste successful vans located longchamp handbags,longchamp,longchamp outlet,longchamp bags,long champ at giuseppe zanotti,giuseppe zanotti outlet UND abercrombie to ralph lauren use burberry a air max terrific nfl jerseys,jerseys,baseball jerseys,cheap jerseys,nba jerseys,hockey jerseys,basketball jerseys,jerseys from china,cheap nfl jerseys rink celine handbags,celine bag,celine bags and gucci outlet,gucci handbags,gucci belts,gucci shoes,gucci,gucci belt,gucci sunglasses,gucci bags,cheap gucci then abercrombie and fitch to chanel handbags,chanel bags,chanel sunglasses,chanel purses,chanel outlet own louboutin outlet,louboutin,christian louboutin,red bottom shoes,louboutin shoes,red bottoms,christian louboutin shoes,christian louboutin outlet,red bottom shoes for women,louboutins 12, nike air force one 000 nike free run lovers kate spade handbags,kate spade,kate spade outlet,katespade every longchamp last sac michael kors sport guess badly ugg boots uk behaved polo ralph lauren outlet online,ralph lauren,polo ralph,polo ralph lauren,ralph lauren outlet,polo shirts,ralph lauren outlet online,polo ralph lauren outlet,ralphlauren.com,polo outlet,ralph lauren polo not jimmy choo,jimmy choo shoes,jimmy choo outlet,jimmy choo handbags to burberry outlet online,burberry outlet,burberry,burberry handbags,burberry factory outlet,burberry sale mention kate spade outlet,kate spade,katespade,kate spade handbags entertaining. longchamp bags It nike air max had ray ban been air force stunning. nike free One gucci of moncler,moncler outlet,moncler jackets,moncler jackets on sale the true religion,true religion jeans,true religion outlet,cheap true religion,true religion jeans women,true religion jeans outlet,cheap true religion jeans,true religion clearance,true religion jeans wholesale,true religion outlet stores,wholesale true religion,discount true religion,true religion brand jeans,true religion wholesale,true religion outlet store,discount true religion jeans,wholesale true religion jeans,true religion outlet store online,authentic true religion jeans,true religion factory outlet,true religion outlet online main ferragamo shoes,ferragamo,salvatore ferragamo,ferragamo belts,ferragamo belt,ferragamo outlet contenders lacoste.fr in rolex watches,rolex,watches for men,watches for women,omega watches,replica watches,rolex watches for sale,rolex replica,rolex watch,cartier watches,rolex submariner,fake rolex,rolex replica watches,replica rolex the louis vuitton,louis vuitton outlet online,louis vuitton outlet,louisvuitton.com,authentic louis vuitton,louis vuitton factory outlet,cheap louis vuitton mens oakley concept birkin bag,hermes belt,hermes handbags,hermes birkin,hermes bags,birkin bags in timberland pas cher your canada goose sale,canada goose outlet,canada goose,canada goose jackets,canada goose parka,canada goose coats,cheap canada goose Fifty vans pas cher percent jordan pas cher Race barbour coats shall nike free run pas cher be moncler outlet twotime sac a main guess guarding ugg soldes winner bottega veneta,bottega,bottega veneta outlet regarding ralph lauren uk Ethiopia, ray bans that ralph lauren picked sac longchamp pas cher up cabas vanessa bruno carry abercrombie on abercrombie and fitch year’s toms shoes,toms outlet,toms shoes outlet,toms.com,tom shoes competition moncler uk throughout ugg 1: north face jackets 08. louis vuitton 25, new balance pas cher almost bottes ugg pas cher one nike free minute nike air max,air max,air max 2014,nike air max 2014,air max 90,airmax,air max 95,air max 2013,nike air max 90,nike air max 2013 more louis vuitton outlet,louis vuitton outlet online,louis vuitton,louisvuitton.com,authentic louis vuitton,louis vuitton factory outlet,cheap louis vuitton quickly louis vuitton pas cher rather canada goose than north face soldes Girma moncler,moncler jackets,moncler outlet,moncler jackets on sale Serni nike shoes,nike outlet,nike factory,nike store,nike factory outlet,nike outlet store,cheap nike shoes,nike sneakers with free run subsequently

vanessa bruno sac the north face uggs leather jackets air max pas cher mac cosmetics,m a c cosmetics,mac makeup,maccosmetics.com lacoste soldes nike huaraches northface ray ban sunglasses,ray ban,rayban,ray bans,ray ban outlet,ray-ban,raybans,ray ban wayfarer,ray-ban sunglasses,raybans.com,ray ban sunglasses outlet,rayban sunglasses,cheap ray ban ray ban sunglasses outlet,ray ban,ray ban sunglasses,rayban,ray bans,ray ban outlet,ray-ban,raybans,ray ban wayfarer,ray-ban sunglasses,raybans.com,rayban sunglasses,cheap ray ban michael kors outlet,michael kors,kors outlet,michael kors handbags,michael kors outlet online,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors uggs on sale,ugg australia oakley survetement lacoste nike tn abercrombie and fitch,abercrombie and,abercrombie,abercrombie kids,abercrombie fitch,abercrombie.com ugg montre pas cher juicy couture outlet,juicy couture,juicycouture.com louis vuitton handbags,vuitton handbags,louis vuitton bags,louis vuitton purses longchamp,longchamp handbags,longchamp outlet,longchamp bags,long champ michael kors bags nike blazer pas cher marc jacobs,marc by marc jacobs,marc jacobs handbags,marc jacobs outlet hollister uk nike free run chi flat iron,chi hair mont blanc,montblanc,mont blanc pens michael kors michael kors pas cher uggs outlet,ugg boots,ugg,uggs,ugg boots clearance,ugg australia,uggs on sale,uggs boots,ugg slippers ray ban uk ugg longchamp uk hollister coach purses,coach handbags,coach bags mulberry ghd longchamp louis vuitton north face outlet abercrombie fitch longchamp pas cher prada outlet,prada,prada handbags,prada sunglasses,prada shoes,prada bags babyliss pro,babyliss insanity,insanity workout,insanity workout calendar,insanity calendar,insanity workout schedule moncler louis vuitton pas cher barbour sale north face france roshe run moncler nike trainers air force one louboutin,christian louboutin,red bottom shoes,louboutin shoes,red bottoms,louboutin outlet,christian louboutin shoes,christian louboutin outlet,red bottom shoes for women,louboutins coach outlet store online,coach outlet store,coach outlet barbour outlet hollister air jordan barbour jackets asics,asics gel,asics running,asics running shoes,asics shoes,asics gel nimbus,asics gel kayano,asics gt nike air force 1 canada goose coach outlet,coach factory,coach factory outlet,coach outlet store,coach outlet store online,coach factory online,coach factory outlet online,coach outlet online instyler ionic styler,instyler mcm handbags,mcm bags,mcm backpack,mcm outlet michael kors handbags,michael kors outlet,michael kors outlet online,michael kors,kors outlet,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors louis vuitton outlet online,louis vuitton,louis vuitton outlet,louisvuitton.com,authentic louis vuitton,louis vuitton factory outlet,cheap louis vuitton lululemon canada wedding dresses,prom dresses,bridesmaid dresses,evening dresses,beach wedding dresses,cheap wedding dresses,homecoming dresses,prom dresses,wedding dresses christian louboutin shoes,louboutin shoes,louboutin outlet,louboutin,christian louboutin,red bottom shoes,red bottoms,christian louboutin outlet,red bottom shoes for women,louboutins converse air max,nike air max,air max 2014,nike air max 2014,air max 90,airmax,air max 95,air max 2013,nike air max 90,nike air max 2013 air max air force one nike moncler roshe run pas cher sac lancel michael kors scarpe hogan roshe run,nike roshe,roshe runs,nike roshe run,nike roshes abercrombie polo ralph lauren pas cher longchamp pliage longchamps jordan shoes,jordans,air jordan,jordan retro,jordan 11,jordan xx9,jordan 6,new jordans,air jordans,cheap jordans,retro jordans,jordan retro 11,jordan 5,air jordan 11,jordans for sale,jordan 4,jordan 1,jordan future,jordan 3,jordan 12,michael jordan shoes,air jordan shoes,air jordan retro nike free pas cher timberland nike roshe sac vanessa bruno pas cher michael kors uk karen millen uk moncler jackets tn pas cher michael kors canada michael kors outlet online,michael kors,kors outlet,michael kors outlet,michael kors handbags,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors michael kors outlet online sale,michael kors,kors outlet,michael kors outlet,michael kors handbags,michael kors outlet online,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors montre femme herve leger,herve leger dresses polo ralph lauren canada goose outlet,canada goose jackets,canada goose,canada goose sale,canada goose parka,canada goose coats,cheap canada goose beats by dre,dr dre,beats headphones,dre beats,beats by dr,beats by dr dre,beats audio,dr dre beats,dre headphones,beats by dre headphones,beats by dr. dre,cheap beats north face outlet,north face,the north face,northface,north face jackets,north face jackets clearance,the north face outlet air max ugg boots louis vuitton outlet stores,louis vuitton outlet online,louis vuitton,louis vuitton outlet,louisvuitton.com,authentic louis vuitton,louis vuitton factory outlet,cheap louis vuitton louboutin guess pas cher montre homme rayban longchamp outlet,longchamp,longchamp handbags,longchamp bags,long champ longchamp abercrombie and fitch nike air max juicy couture,juicy couture outlet,juicycouture.com michael kors handbags abercrombie and fitch UK barbour uk louis vuitton bags converse pas cher tiffany and co,tiffany’s,tiffanys,tiffany co,tiffany jewelry karen millen nike huarache michael kors outlet store,michael kors outlet,michael kors outlet online,michael kors,kors outlet,michael kors handbags,michael kors outlet online sale,michael kors handbags clearance,michael kors purses,michaelkors.com,michael kors bags,michael kors shoes,michaelkors,cheap michael kors mulberry bags sac longchamp canada goose longchamps lancel pas cher oakley pas cher hogan outlet coach factory outlet,coach factory,coach factory outlet online,coach factory online longchamp pliage blazer nike sac longchamp pas cher longchamp pas cher oakley sunglasses,oakley vault,oakleys,oakley sunglasses cheap,oakley.com,sunglasses outlet,cheap oakley,cheap oakley sunglasses,oakley outlet,cheap sunglasses,oakley prescription glasses,fake oakleys,oakley sunglasses outlet,oakley glasses,oakley store,fake oakley,oakley sale,cheap oakleys,discount oakley sunglasses vans cheap oakley sunglasses,oakley sunglasses,oakley vault,oakleys,oakley sunglasses cheap,oakley.com,sunglasses outlet,cheap oakley,oakley outlet,cheap sunglasses,oakley prescription glasses,fake oakleys,oakley sunglasses outlet,oakley glasses,oakley store,fake oakley,oakley sale,cheap oakleys,discount oakley sunglasses converse shoes,converse,converse.com,converse sneakers,converse outlet vans shoes,vans outlet,vans store,star wars vans shoes,cheap vans,vans shoes outlet,white vans,black vans,red vans,vans star wars,vans sneakers,vans shoes outlet store,vans sale,cheap vans shoes air jordan pas cher mulberry uk louis vuitton guess collection


щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном

Cпеціальні проекти