Публікація

Вітаємо переможців конкурсу учнівських есе!

У вересні – грудні 2016 року Українська Гельсінська спілка з прав людини проводила Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності». Конкурс відбувся за підтримки Програми USAID «Права людини в дії», в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України.

До участі у відборі надійшло біля 300 робіт з усіх регіонів України (окрім тимчасово окупованого Криму та непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей).

Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам та їх керівникам за зацікавленість та небайдужість до актуальних питань з прав людини, прояв активної життєвої позиції та формування в українському суспільстві поваги до гідності людини.

Конкурс есе

Вітаємо призерів та лауреатів конкурсу! 

Наші призери: 

1 місце:

Калатура Катерина Олексіївна (Великопавлівська спеціалізована школа, Зіньківського району, Полтавської області)

2 місце:

Галушка Катерина Олександрівна (Маріупольська спеціалізована школа №66)

3 місце:

Гонтова Анастасія Олександрівна (Полтавське музичне училище ім.М.В. Лисенка)

Наші лауреати:

Штепка Анастасія Павлівна (Дніпропетровський навчально-виховний комплекс – техніко-економічний ліцей № 61)

Чупилка Богдан Анатолійович (Канівська загальноосвітня школа №4)

Сокол Олеся Миколаївна    (Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки)

Протасова Ірина Веніамінівна (Чернівецька гімназія №4)

Мінчукова Анастасія Кирилівна (Черкаська ЗОШ № 30)

Бринзей Марина Василівна (Кіндратівська ЗОШ, Сумського району Сумської області)

Трубчанінов Костянтин Валерійович (Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс №8)

Наукові керівники переможців та лауреатів конкурсу:

Олещенко Надія Олексіївна (Великопавлівська спеціалізована школа, Зіньківського району, Полтавської області)

Спесівцева Наталя Юріївна (Маріупольська спеціалізована школа №66)

Попкова Марина Георгіївна (Полтавське музичне училище ім.М.В. Лисенка)

Буланов Юрій Іванович (Дніпропетровський навчально-виховний комплекс – техніко-економічний ліцей № 61)

Стельмашенко Ольга Володимірівна (Канівська загальноосвітня школа №4)

Ратушняк Святослав Петрович (Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки)

Василович Лариса Семенівна (Чернівецька гімназія №4)

Шевченко Яна Віталіївна (Черкаська ЗОШ № 30)

Кириченко Олександр Вікторович (Кіндратівська ЗОШ, Сумського району Сумської області)

Кушнір Ніна Василівна (Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс №8)

 

Щиро дякуємо за участь  і сподіваємось на подальшу співпрацю!

З повагою,

Оргкомітет

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування