Публікація

Вектор нової поліції: сервісна служба чи каральний орган?

Минулої середи, 2 листопада, у книжковій кав’ярні Хармс відбулася чергова зустріч Правозахисного клубу, який організовує платформа Правозахисний порядок денний.

dsc_3146

Цього разу обговорювали одну з найбільш гострих тем українського суспільства – концепцію реформи Національної поліції України. Питання дискусії стояло щодо її вектору – чи остаточно, як зауважували експерти та учасники зустрічі, вона перетвориться на каральний орган або ж намагатиметься явити собою сервісну службу?

dsc_3151

Керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини Олег Мартиненко провів для учасників екскурс в історію реформування поліції у Великобританії та США, а також розповів про хорватський досвід у рамках концепції правосуддя перехідного періоду.

dsc_3242

dsc_3266

dsc_3224

dsc_3237

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

OU

Олена Уварова: «Один з пріоритетних напрямів розвитку правозахисного руху – приділення більшої уваги множинній дискримінації жінок»

Гендерна експертка Тамара Марценюк підготувала нове інтерв’ю з серії “Правозахисниці, які змінюють Україну”. Олена Уварова –...

19 Квітня 2017

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування