Публікація

«Український правозахисний десант» на щорічній нараді ОБСЄ

Сьогодні, 19 вересня, у Варшаві стартувала Щорічна нарада ОБСЄ з людського виміру #HDIM2016. Сесія триватиме до 30 вересня. До вашої уваги — програма заходів, які проводитимуть українські організації.

document-page-001

У рамках Наради українські правозахисні організації утворили коаліцію, яка висвітлить низку основних питань щодо прав людини в тимчасово окупованому Криму та на Сході України. Організації, що входять до коаліції – Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр громадянських свобод, Кримська правозахисна група, Крим SOS, Євромайдан SOS, Центр інформації про права людини, Кримськотатарський ресурсний центр, Гуманітарна студія “Хвиля” та Українська незалежна морська профспілка.

Участь українських правозахисних організацій відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Міжнародного партнерства за права людини, Європейського фонду в підтримку демократії та Британського посольства в Києві.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

ASS0004-825x400

Правозахисники: «Прогалини в українському законодавстві дискримінують права мешканців тимчасово окупованих територій Криму та вимушених переселенців»

Моніторингова робота громадських та правозахисних організацій показала, що прогалини в українському законодавстві викликають системні проблеми...

19 Січня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування