Публікація

Правова просвіта від Черкаської приймальні УГСПЛ

Юристи громадської приймальні УГСПЛ у Черкасах здійснили виїзний візит до смт. Катеринопіль Черкаської області, основною метою якого стала правова допомога населенню та його правова просвіта.

Черкаська приймальня УГСПЛ віднайшла ще одного партнера в роботі — Катеринопільську районну бібліотеку. Знайомство з новими партнерами розпочалося з перегляду документальної стрічки з колекції Docudays UA — «Абетка».

Після перегляду обговорювалися основні проблеми на часі, зокрема порушення прав дітей та прав людей в умовах воєнних конфліктів. Під час дискусії учасники також намагалися провести паралелі з сьогоденням — порушенням прав у зоні АТО та загалом порушенням прав дітей на решті території України. Правозахисники також розповіли бібліотекарам про Українську Гельсінську спілку з прав людини, основні принципи її роботи та діяльності. Так, коротко було обговорено порушення прав людей та Європейські механізми їх захисту.

Зустріч організували та провели координатор приймальні УГСПЛ у Черкасах Тарас Щербатюк та юристка Юлія Голубєва.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

харьков

У Харківському національному педагогічному університеті підготували гідів мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права»

15 та 16 березня на базі історичного факультету Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди...

21 Березня 2017

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування