Публікація

Оприлюднено індикатори місцевої правозахисної паспортизації

За результатами річної роботи Гельсінської спілки за проектом із оцінювання діяльності місцевої влади щодо реалізації прав людини, підготовлене нове видання “Індикатори місцевої правозахисної паспортизації”.

Видання містить розроблений інструмент моніторингу та оцінювання діяльності місцевої влади щодо реалізації та захисту прав людини. Система оцінювання побудована за основними сферами реалізації та захисту прав людини, заснованими на повноваженнях місцевої влади. Кожна сфера містить: напрями реалізації прав людини, об’єкти моніторингу, джерела отримання інформації та індикатори оцінювання, а також включає механізм тегування за групами прав людини. Індикатори апробовані під час проведення моніторингових місій у містах різних регіонів України.

Розробка призначена для працівників державних та громадських спеціалізованих правозахисних інституцій, а також місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Зі звітом можна ознайомитись у розділі “Видання” за посиланням.

Міні-проект “Правозахисна паспортизація областей” реалізовується в рамках:

Проекту «Права людини в дії», який виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ), завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Проекту з інституційної розбудови УСГПЛ за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Проекту «Права людини понад усе», який впроваджується УГСПЛ та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Посольства Швеції в Україні, Міністерства міжнародних справ Канади або жодного з урядів зазначених вище країн. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

pay.vn_.ua_24_9_2015__1485789245_580x378_3_0

Про воду, здоров’я і не тільки

Експерт правозахисної групи “СІЧ” Наталія Кожина підготувала аналітичний матеріал щодо проблем, які українці мають з...

03 Квітня 2017

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування