Публікація

ООН закликали Україну боротися з кризою, а не з соціальними гарантіями

Комітет ООН з економічних, соціальних та культурних прав закликав українських урядовців боротися з кризою без зменшення соціальних гарантій для незахищених українців. Про це йдеться в заключних рекомендаціях Комітету.

«На жаль,  традицією українських урядовців, є так боротися з економічною кризою, що найбільше від цього страждають найменш захищені. І Комітет ООН ще раз підтвердив цю закономірність. Тому вкотре хотілось би нагадати Уряду не тільки про виконання його міжнародних зобов’язань, але і проте, що економічна криза найбільше б’є по незахищених. І відповідно Уряд має зроби все можливе, щоб ті мінімальні соціальні гарантії для цих людей як мінімум не були звужені. Сподіваюсь, що новий Уряд це розуміє», – зазначив Максим Щербатюк, програмний директор Української Гельсінської спілки з прав людини.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

allablahaa-380x145

Алла Блага (УГСПЛ): “Застосування принципів перехідного правосуддя дозволить людям дізнатися правду про минулі події без «страшилок» або прикрас”

Продовжуємо серію бліц-інтерв’ю з експертами УГСПЛ щодо впровадження засад перехідного правосуддя в Україні. Алла Блага, д.ю.н.,...

15 Березня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування