Публікація

Оголошуємо початок підготовки тіньового звіту в рамках Універсального періодичного огляду ООН

Українська Гельсінська спілка з прав люди, як координатор неурядової Коаліції правозахисних організацій з підготовки до Універсального періодичного огляду (УПО), оголошує початок підготовки альтернативного (тіньового) звіту, який має бути поданий за процедурами ООН до 30 березня 2017 року.

Із зауваженнями інших країн до доповіді України ви можете ознайомитися за посиланням.

Із пропозиціями України ви можете ознайомитися тут.

Із тіньовим звітом Коаліції від 2015 р. ви можете ознайомитися тут.
Ми звертаємося до усіх зацікавлених організацій, ініціатив та експертів неурядового сектору із пропозицією підготувати об’єктивну оцінку дій держави на виконання взятих Україною міжнародних зобов’язань.
Пропозиції, питання та зауваження просимо надсилати до оргкомітету Коаліції за адресою oleg.martynenko@helsinki.org.ua, 067-397-3007 (Олег Мартиненко).
Перша робоча зустріч зацікавлених сторін планується на 22-24 лютого 2017 року у конференц-залі УГСПЛ (вул. Фролівська 3/34, ст.м. “Контрактова площа”)

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

3

УГСПЛ взяла участь у круглому столі щодо міжнародно-правових наслідків військових дій на Сході та окупації Криму для довкілля України

15 листопада в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся круглий стіл...

16 Листопада 2017

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування