Публікація

На сайті з’явивився дайджест УГСПЛ за лютий

Пропонуємо до Вашої уваги дайджест № 4 (16) Української Гельсінської спілки з прав людини за лютий 2016 року, який видано в рамках програми USAID «Права людини в дії». Дайджест розсилається раз на місяць електронною поштою, з метою інформування про діяльність УГСПЛ, а також актуальні події в країні в сфері прав людини.

Якщо ви зацікавлені отримувати його електронную поштою, будь-ласка, заповніть цю коротку форму (її заповнення займає менше 1 хвилини!).

 

Ознайомитись з дайджестом № 4(16) українською мовою можна тут.

Англійська версія доступна тут.

—————————————-

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайтіUSAID та сторінці у Facebook.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

dity_887cc

Паризькі зобов’язання та принципи щодо захисту дітей від незаконного використання збройними силами або угрупованнями в контексті збройного конфлікту на сході України

До вашої уваги аналітичний огляд Паризьких зобов’язань та Паризьких принципів 2007 року щодо захисту дітей...

08 Грудня 2017

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування