Публікація

Заява Української Гельсінської спілки з прав людини щодо забудови озера Качине в Києві

До Української  Гельсінської спілки надійшло звернення від жителів Києва щодо неправомірності забудови озера Качине, розташованого в житловому масиві Позняки, на перетині вулиці Здолбунівської та проспекту Петра Григоренка, а також щодо побиття невідомими особами місцевих активістів, які вийшли на захист цього озера.

Юристи Центру стратегічних справ УГСПЛ вивчили надані активістами матеріали та прийшли до висновку, що в цій справі були допущенні численні порушення прав людини.

Спілка прийняла рішення допомагати активістам у відстоюванні їхніх законних прав шляхом надання інформаційної та юридичної підтримки  щодо збереження озера Качине. Також юристи та адвокати УГСПЛ готові представляти інтереси потерпілих від побиття або інших неправомірних дій невідомих осіб, причиною яких стала активна громадянська позиція щодо захисту озера Качине.

Українська Гельсінська спілка з прав людини підтримала ініціативу, з якою до неї звернулися активісти, та проведе спільно з громадою, що вийшла на захист озера Качине, громадську екологічну експертизу містобудівної ситуації щодо цього озера.

Аркадій Бущенко, виконавчий директор УГСПЛ

 

Про ситуацію навколо Качиного прочитати можна більше можна тут, а також тут.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

ASS0004-825x400

Правозахисники: «Прогалини в українському законодавстві дискримінують права мешканців тимчасово окупованих територій Криму та вимушених переселенців»

Моніторингова робота громадських та правозахисних організацій показала, що прогалини в українському законодавстві викликають системні проблеми...

19 Січня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування